شرکت ستایش موج شرق (ستایش فاوا) دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بهره گیری از کادر فنی مجرب و تجهیزات کالیبراسیون به‌روز و پیشرفته، آمادگی ارائه‌ی خدمات تعمیر و نگهداری انواع بیسیم ها و شبکه‌های مخابراتی را دارد.

بخش تعمیر بیسیم ستایش فاوا در دو فاز فعالیت می‌کند:

  • تعمیر واکی تاکی
  • تعمیر بی سیم خودرویی
تعمیر بیسیم واکی تاکی

تعمیربیسیم واکی تاکی باند شهروند

بیسیم واکی تاکی در برندهای متنوعی موجود است. موتورولا، کنوود و هایترا معروف‌ترین برندها در حوزه شبکه‌های رادیویی دو طرفه است.

با توجه به اینکه دسته ای از بیسیم ها نیاز به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات دارند و کاربر عادی امکان استفاده از آن را ندارد؛ به همین دلیل واکی تاکی هایی در باند شهروند برای کاربر عادی در نظر گرفته شده است که می‌توانید این نوع بی سیم دستی را از شرکت‌های مجاز تهیه نمائید.

از بیسیم های باند شهروند (واکی تاکی) می‌توان به موتوکام ، استارکام ، TB LPD328 و موتو R4 اشاره کرد. برای مشاهده‌ی انواع واکی تاکی های مجاز لینک زیر را کلیک کنید:

تعمیر واکی تاکی در انواع مدل‌ها در تعمیرگاه مجهز ستایش فاوا در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. همچنین این شرکت خدمات تعمیر بی سیم دستی را به همه‌ی کاربران عادی ارائه می‌دهد.

توجه: بیسیم دستی همان واکی تاکی است.

تعمیر بی سیم موتورولا ، بی سیم کنوود و دیگر انواع واکی تاکی با بهترین ابزار و لوازم جانبی بی سیم صورت می‌پذیرد.

تعمیر بیسیم خودرویی (بیسیم ثابت)

از دیگر خدمات ستایش فاوا سرویس و عیب‌یابی بیسیم خودرویی موتورولا و کنوود است. این نکته را مد نظر داشته باشید که به دلیل حساسیت شبکه‌های رادیویی (بی سیم)، جهت تعمیر آنها حتما به مراکز معتبر و دارای مجوز مراجعه نمایید.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان تنها مرجع صدور مجوز بیسیم در کشور می‌باشد؛ لذا بهترین گزینه جهت استفاده از خدمات مرتبط با شبکه‌های رادیویی، شرکت‌های مورد تأیید این سازمان است.

ستایش فاوا آمادگی عقد قرارداد با ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، جهت پشتیبانی از انواع شبکه رادیویی و بیسیم (ثابت، دستی و خودرویی) را دارد.

لوازم جانبی بیسیم هایترا از جمله هندزفری بادیگاردی ipd22 و آنتن بیسیم هایترا UHF در فروشگاه آنلاین ستایش فاوا موجود است.